22-річний хлопець, перебуваючи у Львівському СІЗО, вчинив ще два злочини

За публічного обвинувачення прокурорів Галицької окружної прокуратури до 9 років і 6 місяців позбавлення волі засуджено 22-річного мешканця Вінницької області за фактами умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, та завідомого неправдивого повідомлення про підготовку вибуху (ч. 2. ст. 121 ККУ).

Про це пише прокуратура Львівської області.

У суді прокурори довели, що засуджений, перебуваючи у камері Львівського слідчого ізолятора, з причини особистої неприязні напав на співкамерника, завдавши йому численні удари руками по голові та тулубу.

Внаслідок отриманих травм постраждалий наступного дня помер.

Через деякий час фігурант, якого і далі утримували в установі відбування покарань, з мобільного телефона подзвонив на екстрений номер пожежної служби і повідомив про замінування цієї установи, достовірно знаючи, що вказана інформація є неправдивою.

Під час судового розгляду хлопець повністю визнав свою вину.

Відтак, Галицький районний суд підтримав позицію прокурорів, визнав підсудного виним та призначив йому покарання у виді 9 років і 6 місяців позбавлення волі.

При винесенні рішення було враховано попередній вирок Миколаївського районного суду Львівської області стосовно цієї ж особи.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ