25 жовтня – позачергова сесія Львівської обласної ради

У середу, 25 жовтня 2017 року, відбудеться XII позачергова сесія Львівської обласної ради, повідомила прес-служба Львівської облради.
Відтак депутати планують на позачерговій сесії розглянути зміни до показників обласного бюджету та обласних програм за підсумками 9 місяців.
Як повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, впродовж чотирьох днів до сесії в обласній раді активно засідатимуть профільні комісії, які розглядатимуть подані зміни обласною адміністрацією до кошторису, доповнять своїми, бюджетна комісія їх узагальнить і вони будуть готовими до розгляду депутатами.
Затверджено відповідний графік засідань комісій обласної ради.
Окрім того, в порядок денний сесії включено питання про інформацію щодо ситуації, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», під час якого заслухають власника підприємства, представників Фонду Держмайна, керівництво профільного департаменту та Служби автомобільних доріг Львівщини.
Також, за словами Олександра Ганущина, на розгляд депутатів буде представлено на затвердження Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки, аби конкурс стартував згідно з графіками, а конкурсанти мали можливість вчасно подавати заявки.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ