Армреслери Львівщини вибороли чотири медалі на Кубку України

У Воловці, що на Закарпатті, цими днями відбувся Кубок України з армспорту. Львівщину на змаганнях представляли понад 20 спортсменів. Усього на Кубку змагалися спортсмени з 12 областей. У суботу відбулись поєдинки на ліву руку, а в неділю — на праву.

У поєдинках на ліву руку у ваговій категорії 90 кг перемогу виборов представник Львівщини Роман Синейко, а в поєдинках на праву руку одразу трьом представникам Львівщини вдалось вибороти призові місця.

Зокрема, у ваговій категорії 70 кг срібним призером став Мирон Мига, бронзовим призером у ваговій категорії 80 кг став Богдан Фабрика.

Роман Синейко, який у суботу виборов перше місце у поєдинках на ліву руку у ваговій категорії 90 кг, учора став бронзовим призером.

Більше новин на: Яворів Інфо