«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні

Учасники організації «Авто Євро Сила» припинили масштабне блокування доріг по всій Україні. Про це заявив голова «Авто Євро Сили» Олег Ярошевич вчора, 21 листопада 2018 року. Таку заяву він зробив після того, як Верховній Раді забракло голосів, щоб скасувати рішення про зміни до Податкового кодексу щодо нових правил оподаткування авто на єврономерах.

«Зараз ми змушені призупинити нашу акцію під стінами Верховної Ради. Сьогодні вже тут сенсу стояти немає. Немає сенсу також стояти у областях та на дорогах», – сказав Олег Ярошевич.

Раніше голова МВС Арсен Аваков заявив про примусове розблокування трас правоохоронцями, оскільки активісти «обмежують права інших громадян».

«Про повідомлення Арсена Авакова можу сказати наступне – це відношення Нацполіції до людей. Я не хочу, щоб у нас склались якісь непорозуміння і сутички з поліцією. Наше бачення абсолютно нормальне, ми маємо робити усі акції тільки у цивілізованій формі», – заявив голова «Авто Євро Сили».

Після припинення акцій протесту представники «Авто Євро Сили» пікетуватимуть Адміністрацію президента.

За даними патрульної поліції Львівщини, станом на 14:10 блокування траси Київ-Чоп завершилось. Нагадаємо, що перекриття доріг «Авто Євро Сила» розпочала 20 листопада. Вони вимагають скасування законопроекти №8487 та №8488, які змінюють ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...