Батьки просять чиновників і депутатів не йти на 1 вересня у школи

Батьки просять президента, міністрів, нардепів, та чиновників 1 вересня не йти на урочисті лінійки у школи.
«Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам – інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі.
Якщо ви не знаєте, то «святкове вбрання» навчального закладу для вас – кульки, прапорці, квіти – це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школах».
Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною.», – йдеться у повідомленні на Facebook.
На заклик батьків поки єдиною відреагувала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, написавши на Facebook, що приєднується до заклику.
«Дорогі колеги в уряді, парламенті і місцевій владі! А ви вже бачили це звернення від батьків школярів не приходити до шкіл 1-го вересня? Подивіться – воно варте уваги, поваги і підтримки. Уже те, що сучасні діти, народжені в незалежній Україні, змушені терпіти такий пережиток радянщини як лінійка – і в дощ, і в спеку, і стомлені задовгими «урочистостями», – саме по собі обурює. Діти промови гостей слухають рідко. Батьків ці промови обурюють. Невже хтось досі вважає, що це додає народної любові? А ще цю совєцьку «лінійку» дітям треба вистояти… Приєднуюсь до заклику», – йдеться уопвідомленні Уляни Супрун.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...