«Благодійна кава»: мешканців Львівщини запрошують допомогти дітям бійців АТО

Соціальна ініціатива «Благодійна кава» покликана зібрати кошти, які будуть скеровані на підготовку до школи дітей воїнів АТО. Акція відбудеться 21 серпня у різних куточках Львова та області з 9.00 до 22.00, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
«Дуже важливо, коли бізнес-середовище долучається до соціальних ініціатив. ГО « Ділові Українські Жінки» виступила з пропозицією організувати таку акцію. За кошти, що зберуть найближчим часом, закуплять певні подарунки для дітей воїнів АТО з числа внутрішньо-переміщених осіб», – заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк.
Зазначимо, що кошти скерують на придбання шкільного приладдя до 1 вересня.
«21 серпня у різних куточках Львова : кав’ярнях, ресторанах буде можливість випити горнятко смачної, запашної кави та зробити добру справу. Ми маємо вже анонс закладів, які хочуть брати участь у цій події. Це не обов’язково ресторани та кафе, але й можуть бути офіси підприємств різних установ та закладів», – президент ГО «Ділові Українські Жінки у Львівській області» Юлія Жишко.
До ініціативи уже долучились понад 10 закладів, які розташовані на території Львівської області.
Відтак, заклади перераховуватимуть 50% вартості кави.
Окрім того, за словами керівника ГО «Ділові Українські Жінки у Львівській області» напряму «Розвиток та освіта» Оксани Черепанич, у закладах планують додатково встановити скриньки, куди можна буде кинути пожертви.
Зазначимо, що заклади, які братимуть участь у акції матимуть відповідні позначки на дверях.
«Це наша перша акція, тому мешканців області та гостей, які у цей день відвідають заклади, що беруть участь у ініціативі, ми просимо зробити фото та опублікувати їх у соціальних мережах з хештегом #благодійнакава1. Цей проект є першим, але ми будемо і надалі його реалізовувати не лише у Львові, але й інших містах», – наголосила керівник ГО «Ділові Українські Жінки у Львівській області» напряму «Духовність та патріотизм» Олександра Юрченко.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...