Боржникам субсидії не нараховуватимуть, – Кабмін

Кабмін вніс зміни до правил надання житлових субсидій населенню – споживачам, які заборгували за комунальні послуги суму в 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, субсидію на наступний період не подовжуватимуть.
Документ передбачає, що заявники на отримання субсидій повинні подавати декларації про свої доходи не за останній рік, а за півроку.
Також передбачили можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегулювали питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.
Споживачам, які заборгували за комунальні послуги суму в 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, субсидію на наступний період не подовжуватимуть. Потрібно буде або сплатити борг, або домовитися з постачальником послуг про його реструктуризацію.
Крім того, змінили соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, за відсутності лічильників (це своєю чергою зменшить суми субсидій):
– за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання було 4,4 куб метра на одну особу на місяць, а стало – 3,3 кубометра;
– за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача було 7,1 куб метра на одну особу на місяць, стало – 5,4 кубометра;
– за наявності газової плити та газового водонагрівача було 14 куб метрів на одну особу на місяць, стало – 10,5 кубометра.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...