Буковель закривають на карантин для туристів

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення з 00.00 год 13 березня обмежити в’їзд на територію Поляницької ТГ і таким чином припинити роботу гірськолижного курорту «Буковель». Про це повідомив на пресконференції голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, – передає Форпост, посилаючись на місцевий сайт КУРС.

«Це вимушене рішення, на яке ми пішли і напевне це не останнє рішення, бо червона зона, в якій ми перебуваємо, розвивається, і ми не бачимо тренду до її зниження», – каже він.

За словами Бойчука, до такого рішення обласну владу спонукав сьогоднішній візит підприємців в Івано-Франківську ОДА.

«Їх було близько 200 людей і кожен ставив одне питання: чому є ця соціальна несправедливість, чому великі компанії працюють, а маленькі повинні не працювати? Станом на сьогодні вдалося консолідувати силовий блок і всі відповідні служби навколо цього питання», – додає Бойчук.

Начальник обласного управління Нацполіції Володимир Голубош зазначив, що з 10 березня у Буковелі працюють 10 мобільних груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень. Станом на сьогодні склали 51 адмінпротокол за порушення карантину, в тому числі 26 на операторів підйомників, інші – на підприємців, зокрема на пункти прокату лижного обладнання.

За рішенням комісії, з 13 березня будуть встановлені і додаткові блок-пости на території Поляницької ТГ. Безперешкодно зможуть пересуватися лише місцеві жителі або працюють у цьому населеному пункті.

Андрій Бойчук додав, що і попередніх рішень комісії з питань ТЕБ і НС було достатньо, щоб зупинити роботу Буковелю.

«Але ми стикнулися з принциповим невиконанням цього рішення. Рішення сьогоднішньої комісії має направлену дію, бо суспільний запит занадто високий», – зазначив він.

Нагадаємо, що гірськолижний курорт не був закритий під час локдауну з 8 по 24 січня цього року. Люди у мережі поширювали фото та відео черг із машин, які намагалися заїхати до «Буковелю». Також через спалах коронавірусу на Івано-Франківщині з 22 лютого ввели посилений карантин. На цей час припинили роботу розважальні заклади, нічні клуби, кінотеатри, спортивні зали, заборонили проводити культурні і релігійні заходи. Заклади громадського харчування мали працювати лише на виніс. Тоді ж закрили ресторани на території «Буковелю».

Міський голова Львова також повідомив, що лікарні міста готові прийняти 100 пацієнтів з Covid-19 з Івано-Франківської області, де через погіршення ситуації у лікарнях майже не залишилося місць для інфікованих.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ