Чому, попри відключення, рахунки за електроенергію майже не зменшились: роз’яснення Львівобленерго

Аби допомогти енергосистемі України та отримувати менші платіжки за спожиту електроенергію, жителів Львівщини закликають не користуватись потужними енергоприладами без потреби.

Від початку застосування графіків відключень споживання електроенергії на Львівщині зменшилось лише від 10 до 20%. У Львівобленерго розповіли, які фактори на це впливають:

Після відключень, коли є світло, споживачі максимально використовують електроенергію, вмикають всі енергозатратні прилади, незважаючи на прохання енергетиків зменшити споживання.
Деякі енергозатратні прилади, як от бойлери та холодильники, у перші години після відновлення споживають більше електричної енергії, ніж у стабільному робочому режимі.
Через холодну погоду і низьку температуру вдома люди догрівають помешкання електричними обігрівачами в час, коли подають електроенергію.
Значні витрати електроенергії спричиняють залишені на зарядку в нічний час акумулятори або інші альтернативні потужні джерела живлення, а також ліхтарі, повербанки.
Таким чином, загальний обсяг споживання у більшості помешкань не змінився, відповідно не змінився і розмір рахунків.

Аби допомогти енергосистемі України та отримувати менші платіжки за спожиту електроенергію, Львівська ОВА закликає всіх бути відповідальними та не користуватись потужними енергоприладами без потреби. Особливо одразу після подачі електроенергії, а також у пікові години: вранці (7:00-11:00) та ввечері (17:00-23:00).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ