«Човники» знову грозяться заблокувати два пункти пропуску на Львівщині

У суботу, 3 лютого 2018 року, мешканці прикордоння на вісім годин перекриють дороги щонайменше до трьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Йдеться про два пункти пропуску на Львівщині – Шегині та Рава-Руська та один на Волині – Ягодин. Акція триватиме з 10:00 до 18:00. Про це повідомляє Zaxid.net.
Як повідомили організатори, на акцію протесту вийдуть люди, які досі незадоволені законом про новий порядок перетину кордону. Також вони зазначили, що ходитимуть по пішохідних переходах та щоп’ятнадцять хвилин пропускатимуть до кордону по десять машин. І не приховують, що таким чином хочуть ускладнити людям перетин кордону.
«Буде трошки проблема, щоби люди відчули, що то непорядок, що той закон із часом на них також буде впливати, коли поїдуть щось собі купити на суму понад 50 євро. Чому ми не можемо на 500, до 500 євро, як було, купити товар і поїхати собі спокійно в Україну?» – зазначив один із організаторів акції Володимир Васьків.
Додамо, що «човники» вже неодноразово перекривали дороги до пунктів пропуску через зміну митних правил, які почали діяти з початку року.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...