Цьогоріч правоохоронці Львівщини розшукали 257 «загублених» дітей

За десять місяців цього року в поліцію Львівщини надійшло 257 заяв про зникнення дітей, з них 129 малолітніх, тобто, віком до 14 років. Усі діти були оголошені у розшук і на даний час усі розшукані. З них 224 дитини правоохоронці розшукали протягом однієї доби після звернення батьків або вчителів. Про це розповів начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини майор поліції Віктор Новачук в ефірі Львівського обласного радіо, інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.
Значна частина з дітей, особливо у віці до дев’яти років, яких поліцейські оголошують у розшук, насправді не втікають з дому, а просто губляться, а середній вік тих, хто втікає – від тринадцяти до п’ятнадцяти років.
«Причини, з яких діти наважуються на такий крок, різні. Це може бути і атмосфера в домі, і соціально-побутові проблеми у сім’ї, бувають і надумані дитячі образи. Тобто, причини можуть бути як об’єктивні, так і суб’єктивні, але вирішувати цю проблему можна лише в один спосіб – це повинна бути комплексна робота і спільні зусилля як, у першу чергу, батьків, так і поліцейських та служб у справах дітей», – зазначив Віктор Новачук.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ