ЦВК дозволила змінювати місце голосування онлайн

Центральна виборча комісія дозволила змінювати місце голосування онлайн і відразу на два тури. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

На черговому засіданні комісія затвердила порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Тепер виборці зможуть подавати заяву про тимчасову зміну місця голосування в електронній формі.

Для цього існуватиме спеціальна електронна форма на сайті ЦВК з використанням електронного підпису, а також знімити місце голосування можна буде через уповноважену особу. Раніше це треба було робити особисто.

Також тепер тимчасово змінити місце голосування, окрім зареєстрованих виборців, можуть і громадяни, які не мають зареєстрованого місця проживання (так званої прописки).

ЦВК також дозволило одночасно змінювати місця голосування як лише на перший тур виборів, так і одночасно на обидва.

Органи Державного реєстру виборців перевірятимуть, чи виборець має право голосу, чи не відноситься його виборча адреса до спецдільниці та чи не обрав він спецдільницю для зміни місця голосування.При відмові в задоволенні заяви виборця повідомляють невідкладно з зазначенням переліку підстав.

Прийнятий порядок розповсюджується лише на вибори президента та народних депутатів.

Виборці зможуть отримувати посвідчення про зміну місця голосування в електронній формі на вказану адресу електронної пошти.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ