Данілов розповів, чи є зараз проблеми з мобілізацією в Україні

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що питання мобілізації в Україні є складним, але не настільки катастрофічним, що треба кричати «караул, все пропало».

Про це він сказав в інтерв’ю Українському радіо.

Данілов розповів, що робота територіальних центрів комплектування є налагодженою системою і процес постійно рухається вперед.

«На початку війни була велика хвиля людей, які пліч-о-пліч стали на захист нашої країни. Пройшло вже понад 618 днів після початку цієї війни, і процес іде. Ми жодного дня не зупиняли процес мобілізації наших громадян. У нас є центри комплектації, де працюють військові люди, які безпосередньо підпорядковані військовим. Вони призивають стільки людей для виконання обов’язків, скільки вважають за потрібне», — сказав Данілов.

Після відбору обов’язково відбувається процес навчання.

«Зараз люди, які приходять в центри комплектації, проходять медичну комісію. Після цього, якщо військові вважають, що така людина потрібна для армії, для захисту Сил безпеки й оборони, обов’язково відбувається процес навчання. Тобто це вже налагоджена система. Це процес, який постійно рухається вперед», – пояснив він.

Данілов уточнив, що війна починає набирати «інших обертів» та переходить більше в інтелектуальну компоненту.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ