День батька (День тата)

Традиційно День батька не є офіційним святом. Однак сьогодні багато українців його відзначають. Дата щороку різна.
Коли для дитини люблячий турботливий батько робить все, не варто забувати дякувати йому!

День батька заснували спочатку в США. Його ініціювала Сонора Тодд. Після затвердження Дня матері вона подала петицію. Подорослішавши, зрозуміла, як важко довелося її батькові – виховувати одному шістьох дітей нелегко (мати померла після шістьох пологів).

Їх усіх батько Вільям Джексон Смарт виховував один. Таким чином американка хотіла віддячити тата за отриману освіту й підтримку. Вона хотіла, щоб свято відзначали в день народження її тата. З цим побажанням звернулася до мера міста.

Їй хотілося, щоб в цей день можна було вітати всіх батьків, віддаючи їм свою шану. Джексон Смарт була вдячна батькові за розуміння, за його любов і увагу. Вона дуже сильно хотіла, щоб він знав, як сильно вона його любить і цінує.

День батька – свято, яке з кожним роком набуває все більшого значення. Щирі душевні привітання – найкращий лікар для сентиментального батька. Вони можуть стати найнезабутнішим подарунком.

Ми приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди! З Днем батька Вас, дорогі наші!

У 2023 році День батька (День тата) припадає на 18 червня.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ