День державної служби України

День державної служби України – це свято всіх державних службовців нашої держави яке щорічно відзначається 23 червня. Воно було встановлене в 2003 році Президентом Кучмою не випадково. Саме в цей день відзначається День державної служби Організації Об’єднаних націй (ООН).
Державна служба регулюється Законом України “Про державну службу” що був прийнятий в 1993 році. Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитер, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
Державний службовець – це будь-яка посадова особа, що займає посаду в органах державної влади та отримує заробітну плату з державних бюджетних коштів. На даний час в Україні налічується близько 300 тисяч державних службовців. З цього числа майже 100 тисяч – це посадові особи органів місцевого самоврядування. Якщо подивитися на співвідношення державних службовців з населенням України, то виходить, що 0,6% всіх громадян працюють в органах держслужби. Цей показник є середнім по країнам Європи.
На даний час Державна служба займається підвищенням професійного рівня службовців та їх моральних якостей.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ