День вуличної музики

20 травня 2017 року, вчетверте, в центральній частині та на околицях Львова пройде масштабний захід – День вуличної музики. Проект є міжнародним, вже кілька років поспіль проводиться у багатьох європейських країнах, в тому числі у 40-ка містах України.
Організатори закликають зголошуватись виконавцям, інструменталістам, оркестрам, гуртам та музичним колективам для участі у заході. У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки й початківці – будь-хто, хто вміє грати на інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником фестивалю.
День вуличної музики об’єднає представників різних напрямків музики від інструментальної до року, панку, інді, джазу, електронної, поп-музики та навіть репу.
Зареєструватися можна за анкетою для музикантів – docs.google.com
День вуличної музики – волонтерський проект. З 2014 року проводиться в Україні.
Довідка
День Вуличної Музики» був започаткований 11 років тому у Вільнюсі (Литва) культовим литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. За останні роки до цього проекту приєднався добрий десяток країн від Ірландії та Грузії до Нідерландів, Норвегії, Португалії та Вірменії. Загально прийнято, що «День Вуличної Музики» відбувається одночасно у всіх країнах в один і той самий день – це третя субота травня.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...