Депутати дозволили Садовому взяти кредит на тролейбуси

Львівська міська рада сьогодні, 22 березня 2018 року, під час засідання сесії затвердила угоду про підготовку кредитного фінансування від 16.03.2018, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛКП “Львівелектротранс“. “За” проголосували 45 депутатів.
Депутати затвердили угоду з метою реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львова.
Як зазначила директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, йдеться про те, щоб взяти кредит та отримати грантові кошти на закупівлю 50 тролейбісів. Кредит мають намір взяти на 10 років.
Відповідно до Угоди, ЄБРР розглядає можливість участі в проекті шляхом надання ЛКП “Львівелектротранс” довгострокового фінансування в сумі до 15 мільйонів євро під гарантії Львівської міської ради, які будуть надані відповідно до чинного законодавства України.
Банк спільно з Львівською міською радою та ЛКП “Львівелектротранс” планують звернутися до Інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу по грантове співфінансування в сумі до 2 мільйонів євро та до інших зацікавлених двосторонніх та багатосторонніх донорів.
Розмір позики: до 15 мільйонів євро включаючи: транш на суму до 12.5 млн євро, що буде наданий ЄБРР та транш на суму до 2.5 млн євро, що буде наданий Фондом Чистих Технологій ЄБРР.
Строки погашення: до 13 років, включно з трьохрічною відстрочкою погашення основної суми (для процентних платежів жодного пільгового періоду не передбачається).
Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, третина коштів піде на реконструкцію тролейбусного ДПО.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...