Дітей та молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі малюнків до дня Незалежності України

До 30-ї річниці Незалежності України відбудеться Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій “Що для мене Україна?”. Організатори запрошують дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн взяти в ньому участь. Про це повідомили 2 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб (плагіат), бо в такому випадку на будь-якому етапі конкурсу учасника дискваліфікують. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):
• Українські традиції (на фото мають бути показані традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);
• Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій ви живете).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):
• Перша Молодша група. Індивідуальна робота від 3 до 5 років, а колективна робота – від 3 до 5 років;
• Друга Молодша група. Індивідуальна робота – від 6 до 10 років, а колективна робота – від 6 до 10 років;
• Середня група. Індивідуальна робота від 11 до 14 років, а колективна робота – від 11 до 14 років;
• Старша група. Індивідуальна робота – від 15 до 18 років, а колективна робота – від 15 до 18 років.

Колективною вважається робота, яку виконали не більше, ніж 3 особи. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3. Малюнки можуть бути виконані у форматі мінікоміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Вимоги до робіт та їх доставлення.

Конкурсна робота (у просканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подають до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій.

Щоб конкурсний малюнок чи фотографія взяли участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН. Якщо Ви бажаєте відправити роботу за допомогою Нової пошти, іншої служби доставки чи особисто доставити роботу організаторам конкурсу, то, будь ласка, звертайтеся в індивідуальних повідомленнях на Facebook-сторінку: https://www.facebook.com/uwcfoundation.

Оригінали робіт, надіслані на будь-які інші поштові адреси чи у будь-який інший спосіб, що попередньо не узгоджений з організаторами конкурсу, прийматися НЕ будуть.

Роботи учасників, оригіналів яких не буде в наявності в організаторів станом на 18.08.2021 року, будуть брати участь у виставці вибірково (найкращі роботи можуть бути видруковані).

Переможців конкурсу оголосять під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу.

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com, повідомлення на Facebook-сторінку фонду UWCF.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ