Для переселенців хочуть запровадити безкоштовний проїзд на час воєнного стану – законопроєкт

У Верховній Раді України пропонують запровадити безоплатний проїзд для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на період дії воєнного стану.

Відповідний законопроєкт №8020 оприлюднено на сайті парламенту.

Ініціатори законопроєкту пропонують під час дії воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях надати ВПО право на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним транспортом та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньо – районних, внутрішньо – та міжобласних.

Для цього громадянам потрібно буде пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі.

«Прийняття законопроекту дозволить посилити соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України, та підтримати внутрішньо переміщених осіб, які були вимушені залишити свої домівки та шукати прихисток у інших регіонах нашої держави», – зазначено у пояснювальній записці до законопроєкту.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ