Допомогу при народженні дитини можна оформити онлайн

10 березня Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини.
Досі документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі. У 2016 році близько 400 тис. українців для цього особисто відвідали органи соціального захисту населення, витрачаючи на це свій час та створюючи значні черги.
Зазначено, що відтепер молоді батьки можуть подати такі документи в будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особисто відвідувати районне управління соціального захисту.
Електронна послуга вже доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики за адресою e-services.msp.gov.ua, а також згодом вона буде доступна на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. У міністерстві наголошують, що електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.
За рахунок автоматизації перевірки введених даних значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення щодо призначення допомоги. Такі нововведення дозволять заощадити час, фінансові ресурси та зменшують ризики зловживань або шахрайства.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ