Дозвіл військовим не заповнювати декларації

Президент пропонує дозволити військовослужбовцям не заповнювати декларації. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону “Про внесення змін до ст. 3 Закону “Про запобігання корупції” (№ 6172), який внесений до парламенту президентом, передає УНН.
“Прийнятий 14 жовтня 2014 року Закон України “Про запобігання корупції” зобов’язав осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. До кола таких осіб, зокрема, включено військових посадових осіб Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів військових формувань, крім військовослужбовців строкової військової служби”, — зазначають автори пояснювальної записки, яка супроводжує президентський законопроект.
Таким чином, значна частина військовослужбовців з 1 січня 2017 року зобов’язані подавати електронні декларації. Це може призвести до масового залишення місць проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції.
У разі, якщо парламент ухвалить документ, “дія Закону України „Про запобігання корупції“ не поширюватиметься на військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, військової служби за контрактом осіб рядового складу, військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу, військової служби за контрактом осіб молодшого офіцерського складу, військової служби (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки”.
Раніше УНН повідомляло, що у Верховній Раді зареєстрований проект закону “Про внесення змін до ст. 3 Закону України “Про запобігання корупції” (№ 6172).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...