Громадська рада Львівщини прозвітувала про виконану роботу

8 лютого, відбулося останнє засідання нинішнього складу громадської ради при Львівській облдержадміністрації, під час якого голова дорадчого органу Степан Середа прозвітував про виконану роботу за 2015 – 2016 роки.
За його словами, кожна комісія громадської ради тісно співпрацювала з профільними структурними підрозділами Львівської ОДА, а її члени брали участь у робочих нарадах ЛОДА, у засіданнях профільних депутатських комісій обласної ради. “Крім того, було ініційовано створення громадських рад при райдержадміністраціях, на основі яких з’явилася асоціація громадських рад Львівщини”, – повідомив Степан Середа.
Своєю чергою голова Львівської ОДА Олег Синютка подякував присутнім за співпрацю, а також за принциповість, прямоту і конструктив.
“Для мене дуже важливо, щоб цей наш конструктивізм ми перенесли і на наступну громадську раду”, – резюмував голова Львівської ОДА.
Слід зазначити, що під час засідання затвердили представників громадської ради, яких делегують для роботи в ініціативній групі з обрання нового складу громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...