Громадські заклади Львівщини закликають не використовувати російськомовний культурний продукт

Міжвідомча робоча група продовжує інспектувати заклади обслуговування населення на дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Учора представники Львівської ОДА, громадськості, активісти провели роз’яснювальну роботу серед власників, адміністративного персоналу, працівників громадських закладів Львова.

Вкотре інспекція здійснювалася у закладах активного відпочинку населення, робота яких передбачає відтворення музичних композицій. У деяких закладах учасники робочої групи уже бували до цього, але про подальше порушення мораторію повідомили небайдужі громадяни.

За вечір обстежили понад десяток закладів громадського обслуговування. Співробітники усіх закладів запевнили, що їхня територія вільна від російськомовного культурного продукту та його відтворення в стінах цих закладів не здійснюється.

До перевірки громадських закладів долучився також заступник директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Юрій Горун.

‘’За час проведення таких інспекцій ми напрацювали механізм проведення такої роз’яснювальної роботи, але лише такою систематичною роботою ми зможемо добитися результату. Важливим елементом нашої роботи є також повідомлення про порушення від пересічних громадян, які своєю небайдужою громадянською позицією повинні переконати суб’єктів господарювання дотримуватися цього мораторію’’, – сказав Юрій Горун.

Нагадаємо, що Рішення N°745 Львівської обласної ради про введення Мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту затвердили у вересні 2018 року. Документ прийняли з метою захисту українського інформаційного простору після численних звернень патріотичних та ветеранських громадських організацій.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ