Громадськість контролюватиме кошти для врегулювання проблеми зі сміттям

6 липня голова Львівської ОДА зустрівся із громадськими активістами, щоб обговорити проблему львівського сміття та почути їхнє бачення врегулювання цієї проблеми.
План вирішення сміттєвої проблеми з боку ОДА включає в себе спершу екстрене очищення переповнених майданчиків, після чого відповідні служби мають налагодити систематичний вивіз ТПВ із міста.
Активісти та представники районних полігонів висловили низку зауважень щодо того, як не лише врегулювати питання зі сміттям, а й не допустити схожої ситуації у майбутньому.
Зокрема, звучали пропозиції щодо сортування сміття. Очільник області припустив, що після очищення міста від непотребу, можна почати сортування. Однак чи сортувати сміття за схемою органіка-неорганіка, чи мокре-сухе поки що в процесі вирішення.
Активісти також нарікали на недобросовісних перевізників, які подекуди працюють без договорів та не оформляють дорожніх листків. Керівник ОДА запевнив громадськість, що всіх винних у незаконному вивезенні сміття, буде покарано. Питання дезінфекції розчищених від сміття майданчиків доручили відповідним службам.
Під час зустрічі також домовились про участь громадських активістів у контролі розподілення коштів, що місто найближчим часом має передати області для врегулювання проблеми із ТПВ.
Зазначимо, до кінця року для вирішення сміттєвої проблеми Львівська ОДА матиме 150 млн грн, частину з яких скерують на роботи із облаштування полігонів в межах області.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...