Комплексна програма медичної допомоги на Львівщині

Вчора, 5 грудня 2017 року, Львівська облрада затвердила Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки.
Програма передбачає фінансування у 158,4 млн грн на 2018 рік.
Передбачені кошти на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, хворим з легеневою гіпертензією, серцево-судинну хірургію, хворим на первинні імунодефіцити, хворим нефрологічного профілю, хворим на розсіяний склероз, забезпечення інтенсивною терапією вагітних жінок у критичних станах та недоношених новонароджених дітей тощо.
Серед заходів програми – діагностика, лікування та реабілітація громадян, які постраждали під час Революції Гідності та АТО, у тому числі їхніх дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання; покращення медичної допомоги хворим з онкологічними захворюваннями, зокрема, закупівля вакцин для профілактики раку шийки матки.
Йдеться у програмі і про кошти на безпеку пацієнтів та медичних працівників у частині забезпечення належної технічної експлуатації ліфтів та забезпечення пожежної безпеки. Передбачені кошти на спів фінансування проектів міжнародної технічної допомоги.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...