Лоукостер із Саудівської Аравії виконуватиме рейси до Львова

У Міжнародному аеропорту «Львів» заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний зустрівся із представниками туристичних операторів Королівства Саудівської Аравії.

Із 19 червня для гостей тривав тижневий ознайомчий тур із Україною. Туроператори та представниця авіакомпанії Flynas відвідали Київ, Одесу та Львівщину. Ініціатори туру – Державне агенство розвитку туризму України та всеукраїнська туристична спілка Visit Ukraine.

Триденний промотур Львівщиною тривав за маршрутом : Львів – Стрілки – Трускавець – Львів. Зокрема, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський презентував пропозиції бальнеологічного курорту, селищний голова смт Славсько Володимир Бега презентував туроператорам гірськолижний курорт «Славсько», ще один гірськолижний курорт – «Буковиця», представив його директор Дмитро Мицак. У Трускавці гості ознайомились із роботою Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна. Організаторами виступили Львівська ОДА, Львівська міська рада, Трускавецька міська рада у партнерстві із з Міжнародним аеропортом «Львів», Edem Resort Medical and SPA та Mirotel Resort and SPA.

До слова, до туру долучились громадяни Королівства Саудівської Аравії, Сирійської Арабської Республіки, Арабської Республіки Єгипту, Республіки Індії.

Вже з 3 липня авіакомпанія Flynas відкриває новий авіарейс Ер-Ріяд – Львів, з 7 липня відкриє ще один маршрут зі Львова до міст Бурайда та Джидда. Тож гості з аравійських міст матимуть змогу відновити здоров`я, ознайомитись з природньою, рекреаційною та історико-культурною спадщиною Львівщини.

Для предстаників туропереаторів також підготували розширену презентацію про природно-рекреаційні ресурси, культурну та історичну спадщину, локальну гастрономію та традиції Львівської області.

Довідка
Flynas – бюджетна авіакомпанія Саудівської Аравії, що базується в міжнародному аеропорту Короля Халіда. Компанія вийшла на український ринок у травні цього року, відкривши продаж на прямі рейси Київ – Ер-Ріяд.
Flynas – раніше Nas Air, є провідною «лоукост» авіакомпанією в Саудівській Аравії, що виконує внутрішні та міжнародні рейси з 2007 року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ