Львівщина на п’ятому місці за соціально-економічним розвитком в Україні

За результатами експертного опитування за соціально-економічним станом, із 5 максимальних балів Запорізька область отримала 2,27, трохи краща ситуація на Миколаївщині (2,71) і Луганщині (2,9), а найвищі показники – на Чернігівщині (3,82), Тернопільщині (3,73) та Івано-Франківщині (3,64). Замикає першу п’ятірку Львівщина – 3,21 бали.
Експерти відзначили низку проблем, які мають перш за все бути вирішені. Це низький соціальний рівень життя, відсутність фінансування на рівні регіону, недотримання законодавства органами місцевого самоврядування. Також була зазначена корупція як така, що впливає на низький показник соціально-економічного стану.
Дослідження проводили на підконтрольних Україні територіях. Координатори проекту на місцях опитали понад тисячу експертів у регіонах, попросивши їх оцінити ситуацію за десятьма показниками: стан реалізації громадсько-політичних прав людини та стан правосуддя; соціально-економічний стан; громадська активність та самоорганізація громадян; стан ЗМІ; міжетнічні та конфесійні відносини; політична активність, партії, вибори; децентралізація та діяльність органів місцевого самоврядування; якість державних адміністрацій; безпека (злочинність, діяльність органів правопорядку); корупція.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ