Львівська облрада не підтримала ініціативу запровадити християнську етику обов’язковою

Сьогодні, 19 червня 2018 року, на сесії Львівська облрада не підтримала ідею зробити християнську етику обов’язковою у школах.
Львівській обласній раді не вистачило двох голосів для ухвалення звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмету «Християнська етика» як обов’язкового предмету в навчальних закладах.
За проголосував 41 депутат, утрималось чотири, не голосували – 19.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
У тексті звернення зазначається, що християнське виховання повинно здійснюватися не лише у сім’ях, а й «у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах».
«Понад тисячоліття тому український народ прийняв християнство як віру та християнські цінності як засади розвитку суспільства. Християнство стало державною релігією, Київська Русь розвивалася як міцна і успішна держава. (…) Якщо ми прагнемо будувати нашу державу на засадах добра і справедливості, дбати про добробут українців, то маємо починати із належного виховання дітей та молоді», – йдеться у тексті звернення, ініціаторами якого були представники фракції «ВО Свобода».
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...