Львівську митницю очолив підполковник СБУ – офіційно

Відповідно до наказу Державної митної служби України від 02.03.2023 року № 152 на посаду виконувача обов’язків начальника Львівської митниці призначено Андрія Кузніка.

Про це повідомили у Львівській митниці.

Андрій Юрійович Кузнік народився 3 лютого 1986 року в Києві. Навчався у Національній академії Служби Безпеки України, за фахом – юрист. Другу освіту здобув у Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка, на факультеті «Фінансів, банківської справи та страхування». Також отримав диплом Національного авіаційного університету, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Займається науковою роботою у сфері державної безпеки при НА СБУ.

Більше 17 років проходив службу в органах Служби безпеки України на оперативних та керівних посадах: від оперуповноваженого регіонального органу до заступника начальника управління в Центральному апараті Служби. Військове звання – підполковник. За заслуги в забезпеченні державної безпеки України нагороджений відзнакою «Вогнепальна зброя». Останнє місце роботи – начальник Рівненської митниці.

Одружений, виховує трьох дітей.

Раніше про призначення Андрія Кузніка повідомляв Антикорупційний моніторинг Львівщини.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ