Матері Львівщини можуть прописати своїх малюків одразу в пологових будинках

На Львівщині матері мають можливість отримати свідоцтво про народження дитини, зареєструвати місце її проживання та оформитись на допомогу при народження дитини безпосередньо у пологових відділеннях. Про це 26 липня, під час прес-конференції повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.
За його словами, на Львівщині за переш півріччя 2017 року більше трьох тисяч матерів скористалися можливістю отримати свідоцтво про народження дитини у пологовому.
«У проекті, що стосувався видань свідоцтв про народження у пологовому будинку загалом нами було видано більше 3 тисяч свідоцтв. За час дії проекту – 8600 свідоцтв про народження. Це означає, що мами не ідуть в органи влади, щоб отримати документи», – повідомив він.
Він наголосив, що більше половини матерів користуються цією послуго, і вона є зручна.
«Також існує ще одна опція, що стосується реєстрації місця проживання дитини безпосередньо у пологовому будинку. І унікальна опція – вона працює лише на Львівщині – стосується оформлення документів для отримання допомоги при народження дитини у пологовому будинку. Тобто ми паперово надаємо можливість матері отримати весь спектр послуг. Цією опцією скористалось лише 590 матерів і вона існує у райцентрах», – розповів посадовець.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ