Мешканцям Львівщини нагадали, як діяти у випадку увімкнення електросирен

У Львівській ОДА працює комісія, яка з’ясовує причини несанкціонованого запуску сирен оповіщення.
Про це 26 грудня інформує прес-служба ЛОДА з посиланням на начальника управління оперативно – чергової служби, оповіщення та зв’язку департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Миколу Сеня.
Водночас, мешканцям нагадують: увімкнення системи централізованого оповіщення (електросирен) проводиться з метою інформування населення про загрозу/виникнення надзвичайної ситуації природного або техногенного характеру. Звучання електросирен триває протягом 5 хвилин і передує важливій інформації, яка доноситься через ЗМІ.
«Звучання електросирен означатиме сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, негайно увімкніть гучномовці на першому каналі дротового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо», «Першого каналу Українського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі – на частоти «Першого національного» Національної телекомпанії України або «ТРК Львів» та прослухайте повідомлення про подальші дії», – повідомив Микола Сень.
Вчора, пізно увечері, 25 грудня 2017 року, у Львові спрацювали сирени оповіщення. Як пояснили в ЛОДА, близько 22:30 год у м. Львові увімкнулись електросирени. Запуск системи оповіщення відбувся несанкціоновано.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...