Мешканцям Львівщини виписали 103 тис. рецептів на безкоштовні ліки

З початку дії Урядової програми «Доступні ліки» на Львівщині хворим виписали понад 103 тисячі рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів.
За оперативними даними департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 1 червня поточного року перерахували до розпорядників бюджетних коштів у містах та районах області кошти у сумі 7 млн 224 тис. гривень.
Заклади охорони здоров’я області уклали 320 договорів зі суб’єктами господарювання різних форм власності, на основі яких до участі у проекті залучено 686 аптечних закладів, які представляють як окремі аптеки так і аптечні мережі, а також фізичних осіб – приватних підприємців, що мають ліцензію на право займатися реалізацією лікарських препаратів.
На офіційному сайті департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відкрили тематичну рубрику «Урядова програма «Доступні ліки» з добіркою відповідних директивних та інформаційних матеріалів, а також інтерактивне вікно зворотнього зв’язку з громадськістю «Теми для обговорення».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...