Міноборони про перемир’я на Донбасі: У разі порушення домовленостей буде відсіч

Міністерство оборони України наголошує, що повний і всеосяжний режим припинення вогню буде реалізовано лише за умови дотримання принципів угоди, що зафіксовано за участі представників ОБСЄ.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби українського оборонного відомства, передає Depo.ua.

Наголошується, що Збройні Сили України дотримуватимуться досягнутих політичних домовленостей, і діятимуть у відповідності до міжнародних миротворчих практик.​

“Водночас, заходи повного та всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців, у разі порушення домовленостей противником, діяти відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства України у разі не лише наступальних, але й провокативних дій, проведення диверсійно-розвідувальних операцій та створення загрози життю і здоров’ю військовослужбовців, цивільного населення, пошкодження або знищення інфраструктури”, – зазначають у Міноборони.

При цьому, як наголошується, ЗСУ “готові дати належну відсіч противнику у разі порушення домовленостей, для чого Генеральним штабом створені відповідні додаткові резерви”. ​

“В ефективній реалізації домовленостей, що набирають чинності з 27 липня зацікавлені всі, хто бажає миру і територіальної цілісності нашої країни. Українські воїни є і будуть на передовій, де кується наша спільна перемога. Вони докладуть всіх зусиль для реалізації мирних планів ​ політичного керівництва України”, – зазначили у Міноборони.

Нагадаємо, Тристороння контактна група 22 липня домовилася про встановлення повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі з 27 липня.

З метою підготовки до повного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі з 27 липня на передову відправлять українських миротворців ООН і залучать представників вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...