Минулоріч на Львівщині відкрили 54 підприємства, з’явилось 12 тис. робочих місць

Минулого року на Львівщині запрацювало 54 нових підприємства, завдяки чому було створено 12 тисяч нових робочих місць.
Про це, 22 лютого, під час конференції «Розвиток німецько-української економічної співпраці в Західній Україні» повідомив радник голови Львівської ОДА, начальник управління інвестицій ЛОДА Роман Матис.
Також він заявив, що пріоритетом на 2017 рік у Львівській облдержадміністрації поставили супровід інвестиційних проектів, в тому числі розпочатих раніше.
«На сьогодні активна робота йде із 86 компаніями. До кінця місяця їх буде понад 100», – зазначив Матис.
«Ми будемо переконувати компанії розширювати свої потужності і масштабувати той бізнес, який уже є на Львівщині», – заявив він.
Окрім того, радник голови ОДА розповів про найбільш перспективні напрямки для інвестування в області. Зокрема, за його словами, це стосується альтернативної енергетики, а також переробної галузі агросектору.
Нагадаємо, у жовтні минулого року була заснована Німецько-українська промислово-торговельна палата. Сьогодні зі Львова вона розпочинає свій репрезентаційний тур, повідомив під час конференції «Розвиток німецько-української економічної співпраці в Західній Україні» президент Німецько-української промислово-торговельної палати Андреас Лір.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ