Місцеві ради не зможуть бути учасниками конкурсу «Краща громадська екологічна ініціатива»
![Місцеві ради не зможуть бути учасниками конкурсу «Краща громадська екологічна ініціатива»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/proekty_1472628838_400x400_2_0.jpg)
Профільна комісія Львівської обласної ради підтримала рішення про внесення змін до положення конкурсу екологічних проектів «Краща громадська екологічна ініціатива».
Зміни полягають у тому, що у сільських, селищних та міських рад забрали право бути учасниками конкурсу. Тепер ними можуть стати громадські організації, природоохоронні та еколого-освітні установи. Винятком є лише релігійні та політичні партії.
Крім того, члени комісії підтримали ініціативу збільшення максимального гранту для переможців конкурсу. Раніше він становив 50 тис. грн, а відтепер становитиме 100 тисяч гривень.