Міжнародний день акушерства

5 травня відзначають своє професійне свято всі акушери в 50 країнах світу і 9 тисяч акушерів-гінекологів в Україні. Дату затвердили на Міжнародній конференції асоціації акушерів, а офіційний статус свято отримало в 1992 році.

Не вірте, що щастя ані зміряти, ані зважити, в акушерів це прекрасно виходить. Щодня у світі народжується близько 360 тисяч малюків. І саме акушери першими беруть їх на руки, хвалять і підбадьорюють матусь, зворушливо повідомляють: «Дівчинка! З ямочками на щічках» або ж «Хлопчик! Справжній богатир».

А ще акушери — одні з найспокійніших людей на світі! Тільки уявіть, скільки криків вони чують за зміну, а від них завжди віє впевненістю, добротою та досвідом.

Щодо досвіду: у книзі рекордів Гіннеса відзначені найстарша та наймолодша акушерки. 90-річна Аделіна Вільялобос з Перу працює з 1947 року. Вона прийняла понад 8 тисяч малюків, серед яких був навіть президент. А семирічна дівчинка Лорен Бурман, покликавши на допомогу сусідку, допомагала народитися своїй сестричці до приїзду медичних працівників.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ