Молодь Львівщини запрошують на «Ідеатон» про інструменти громадської участі

10 вересня у Будинку Воїна у Львові відбудеться захід «Ідеатон. Львівщина». Його організовує громадська організація «Батьки в дії» та Управління молоді та спорту Львівської ОДА. Проєкт спрямований на ознайомлення молоді Львівщини з повноваженнями органів місцевого самоврядування та можливостями, які з’являються у новостворених громадах завдяки децентралізації та впровадженню інструментів громадської участі.

У межах проєкту кожен учасник зможе взяти участь у симуляційній грі Uchange, створеній за інноваційною методикою CivicLab, що розкриває процес розробки, аналізу та прогнозування прийняття рішень за участі громадянського суспільства, а також процес їх реалізації та моніторингу. По завершенню проєкту молодь зможе впливати на рішення місцевої влади.

“Участь в Ідеатоні дасть можливість учасникам дізнатись практичні інструменти творення змін у громадах від провідних українських та міжнародних експертів Ради Європи, а також разом з ними, громадськими активістами та представниками громад, напрацювати покрокові шляхи розв’язання проблем у своїх громадах”, – розповідає координатор проєкту Микола Апетик.

Участь у події лише за умови попередньої реєстрації. Прийом подачі заявок завершується сьогодні, 30 серпня. Реєстрація обов’язкова за посиланням – https://cutt.ly/rQW73qh

Партнерами проєкту є Council of Europe: civil participation, адвокаційно-аналітична платформа “Час громад”. Проєкт проводиться в межах конкурсу молодіжних проєктів Управління молоді та спорту України. Додамо, що учасники забезпечуються необхідними матеріалами та харчуванням.

Контактна особа : Апетик Микола – +380983213023

Детальніше про подію: https://cutt.ly/QWoYPLt

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ