Молодь Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі проєктів

Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у межах здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році. Цьогоріч у Державному бюджеті України на це передбачили 7 млн грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

● інститути громадянського суспільства;
● заклади освіти;
● комунальні установи, які працюють з молоддю.
Організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Пакет документів на участь у конкурсі має бути поданий до міністерства до 16:00 28 лютого 2022 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) на офіційному бланку організації на адресу: м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418, та електронній формі (kultmolodi@ukr.net).

Пакет документів має містити:

заявку (оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);
детальний розрахунок витрат;
копії установчих документів;
заяву організації-партнера.
Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс лише одну заявку. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Заявка на участь у конкурсі має бути подана за підписом керівника юридичної особи, або іншої особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, дані про яких оприлюднено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України.

Пріоритети конкурсу 2022 року:

● відкривання спільного минулого і культурної спадщини;
● підтримка активної громадянської позиції та підвищення рівня компетентності молоді для її участі та інтеграції у суспільне життя, в тому числі шляхом популяризації підприємництва та волонтерства;
● поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій;
● зміцнення ініціатив молоді з територіальних громад України та сільських місцевостей і малих міст Республіки Польща з урахуванням викликів сучасного світу;
● зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.
Проєкти, подані на конкурс повинні відповідати одному із зазначених пріоритетів.

Умови реалізації проєктів та уся детальна інформація за посиланням – https://cutt.ly/wIuX7YD

Додаткову інформацію також можна отримати за телефоном: (044) 287-24-57 – департамент молодіжної політики міністерства молоді та спорту.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...