МОЗ оголосило дату початку реєстрації на ЗНО-2019

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування наступного року, розпочнеться 5 лютого.
Як повідомляє «Освіта.ua», відповідний наказ, яким затверджено календарний план проведення ЗНО-2019, підписала міністр освіти Лілія Гриневич.

Згідно з документом, особи, які здобувають повну загальну середню освіту в цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватися на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Формування та відправлення до Регіональних центрів оцінювання комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які складатимуть 2019 року державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, здійснюють керівники навчальних закладів до 18 березня 2019 року.

Не пізніше ніж 30 квітня всі зареєстровані учасники отримають можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення кожного тесту.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання окремих категорій осіб, які не матимуть можливості зареєструватись в основній період, зокрема учасників АТО та осіб з непідконтрольних територій, триватиме з 3 до 20 травня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти також повідомили, що цього навчального року додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Відповідно, внесення змін до реєстраційних даних учасників буде можливим тільки до 25 березня.

Нагадаємо, 2019 року ЗНО триватиме з 20 травня до 12 липня.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...