МОЗ оновлює заходи безпеки для школярів

У зв’язку з оновленням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та після селекторних нарад з освітянами, МОЗ внесло корективи щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час навчального року. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу 25 серпня, – інформує прес-служба МОЗ.

“Ми скрупульозно відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, аби вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета – запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу”, – зазначив очільник МОЗ.

Нові протиепідемічні правила, зокрема, передбачають, що учням 1–4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволено без використання захисної маски або респіратора, що в регіонах “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки. Педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки. У “зелених” та “жовтих” рівнях епідемічної небезпеки у класі вчителі можуть працювати без маски за умови дотримання дистанції. Дозатори для антисептиків треба розміщувати тільки на вході в заклад, надалі рекомендовано мити перед уроками руки з милом.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ