МВС пропонує посилити відповідальність за вчинення ДТП у п’яному стані

Міністерство внутрішніх справ ініціює зміни в законодавство, щоб поліпшити ситуацію на дорогах і зменшити величезну кількість аварій. Йдеться про посилення відповідальності за вчинення правопорушень, зокрема скоєння ДТП у стані сп’яніння та порушення швидкісного режиму.

Про це повідомили у програмі «Поліцейська хвиля» на телеканалі «Еспресо», передає LB.ua.

Законодавча ініціатива, за відомостями журналістів, зараз перебуває на розгляді профільного комітету Верховної Ради.

«Аби зменшити страшну статистику аварій, у МВС пропонують посилити відповідальність до 5 років в’язниці за вчинення ДТП у стані сп’яніння, що призвело до тяжких наслідків. В ініціативі пропонують також суттєве збільшення штрафів. Зокрема для осіб, які кермують, хоча не отримували водійського посвідчення взагалі, а також для тих, кого суд позбавив такого права. За це пропонують штрафувати на 10 200 гривень. За перевищення швидкості на понад 50 кілометрів штраф буде 3400 гривень. Новим законопроєктом також пропонують зупиняти водіїв з метою перевірки на стан сп’яніння. А також виключити можливість суддям передавати матеріали на водіїв, яких спіймали за п’яне водіння, на розгляд трудового колективу і закривати такі справи за малозначністю», – пропонують у програмі.

Зазначимо, що від початку цього року в Україні сталося майже 130 тисяч ДТП, у них загинули 2716 людей, понад 26 тисяч людей отримали травми.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...