На Львівщині облаштували понад 120 пікнік-локацій

На Львівщині тривають роботи із створення комфортних і безпечних умов відпочинку на природі для мешканців та гостей області. Відтак вже є 122 позначки на інтерактивній карті пікнік-локацій Львівської області:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1b6VajV2T4xeX0L9Y-KoUFwQSy7U&ll=49.656126588123556%2C24.063169720269116&z=10
Позначки містять коротку описову інформацію про кожен із рекреаційних майданчиків, фотографії і географічні координати.
Про це, 8 травня, під час прес-конференції розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, повідомляє прес-служба ЛОДА.
«Для усіх шанувальників відпочинку на природі ми пропонуємо пікнік-локації, які облаштовані відповідною інфраструктурою для безпечного проведення часу з друзями та родиною. Таких локацій на території Львівської області є 122. Вони розміщені на території лісових господарств, вздовж основних доріг», – розповіла Наталія Табака.
Рекреаційні майданчики, відзначені на інтерактивній карті, обладнані навісами, столами, альтанками, смітниками, місцем для розведення вогнища та розташування наметів тощо.
Також, як наголосила Наталія Табака, дуже важливо пам’ятати про культуру відпочинку на природі, відтак закликала мешканців області залишати місця відпочинку після себе чистими.
«Ми закликаємо до відпочинку, зокрема розведення вогнищ, виключно в тих місцях, де для цього є відповідне обладнання та облаштована територія. У зв’язку із небезпекою підпалів, сухостою закликаємо особливо бути пильними туристів та відпочивальників. У випадку, якщо ви бачите недобросовісну поведінку інших осіб, просимо звертатися за телефоном «112» аби наш відпочинок був безпечним і комфортним, а також залишати після себе територію безпечною для відпочинку інших», – наголосила Наталія Табака.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ