На Львівщині одужав другий пацієнт із COVID-19

Станом на 16:30 годину, 2 квітня 2020 року, у Львівській області одужав другий пацієнт із COVID-19. Про це повідомляє Львівська ОДА.

Як повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України, це чоловік віком 58 років, проживає м.Львів. Повернувся з Німеччини, ознак захворювання у нього не було, при обстеженні у приватній лабораторії встановлено позитивний результат, який підтверджений вірусологічною лабораторією ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Він перебував на самоізоляції. Згодом, при повторних дослідженнях матеріалу від хворого отримані 2 негативні результати від 28.03. та 01.04.2020 року. Пацієнт одужав, кажуть медики.

Першою, хто одужав, була 50-річна львів’янка, у якої COVID-19 діагностували після того, як вона повернулася з Німеччини.На Львівщині всього зафіксовано 12 хворих на коронавірусну інфекцію.

Також станом на 16:30 годину 2 квітня з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулися ще 7 людей. Ці пацієнти з Пустомитівського району, міста Львів, Запорізької області.Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 40 осіб.

На самоізоляції знаходяться 144 особи. За увесь час виписано – 99 пацієнтів. Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4-х пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 283 людини.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 187 пацієнтіа Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 85 осіб. У одинадцяти пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ