На Львівщині під час кесаревого розтину померла жінка

У Жидачівській центральній районній лікарні на Львівщині під час операції кесаревого розтину померла молода жінка. Осиротіло троє дітей. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

За попереднім висновком патологоанатомів, причиною смерті є «ускладнення анестезії під час родорозрішення».

«Звичайно, що наказом департаменту призначено службове розслідування. І будуть працювати правоохоронці. Але це, на жаль, не поверне життя. Ця перевірка, щоби знову і знову вчити інших лікарів. Вважаю, що бригада лікарів до остаточного встановлення усіх обставин і причин смерті роділлі має бути відсторонена від медичної практики. І такий наказ буде видано в районі», – зазначила Микичак.

Вона додала, що головний лікар Жидачівської ЦРЛ майже рік рятував життя українських захисників на війні: «Він зміг зрушити лікарню з занепаду. Однак не зміг за короткий час на посаді змінити якість і відповідальність роботи медиків. Тому прийняв рішення піти з посади керівника лікарні. Мені дуже прикро. Прошу вибачення, що не змогли запобігти біду. Співчуття рідним».

«Праця лікаря надзвичайно важка і відповідальна. І ніхто з нас не застрахований від лікарської помилки. Треба мати мужність визнати і вчитися, радитися, кликати на допомогу», – додала вона.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...