На Львівщині поліцейські нагадують про неприпустимість продажу алкоголю неповнолітнім

На території Львівської області інспектори підрозділів ювенальної превенції відвідують торгівельні заклади, нагадують працівникам про неприпустимість продажу неповнолітнім особам підакцизних товарів та про відповідальність, передбачену Законом за подібні правопорушення. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

У статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначено: «…продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, – тягне за собою накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Особа, на яку протягом року було накладене адміністративне стягнення за такі ж порушення, – може бути притягнута до відповідальності, а саме – накладення штрафу від шестисот до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Окрім того, правоохоронці нагадують працівникам та відвідувачам торгівельних закладів про необхідність дотримуватись правил карантину, які ще діють на території Львівщини.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...