На Львівщині порушникам комендантської години вручають повістки

В Україні продовжується боротьба проти російських окупантів. Відтак воєнний стан у всіх регіонах України передбачає комендантську годину. На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комедантської години встановнений з 23:00 до 6:00

У Дрогобицькому районі продовжують патрулювати регіон щодо дотримання правил воєнного стану, в тому числі дотримання мешканцями комендантської години.

Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація, пише “Четверта студія”.

В результаті діяльності комендантського патруля за останні два тижні на Дрогобиччині перевірено 238 суб’єктів, серед яких виявлено 17 порушників комендантської години, в тому числі 12 внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, працівниками поліції було встановлено, що дехто з порушників перебував у стані алкогольного сп’яніння, а саме — 4 особи були затримані патрульною службою поліції, з них — 2 водії.

Відтак в результаті перевірки, у відділок поліції було доставлено 17 осіб, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки. Дванадцятом з них вручили повістки. Також було затримало 13 неповнолітніх осіб.

Загалом працівниками Національної поліції опрацьовано 402 звернення від громадян.

Нагадаємо, що комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ