На Львівщині пройде «Фестиваль освітніх інновацій»

8 червня 2019 року одночасно у 12-ти містах України стартує півфінал проекту – «Фестиваль освітніх інновацій» «Відкривай Україну».

Захід об’єднає Рівне, Кам’янець–Подільіськ, Львів, Чернівці, Ніжин, Полтаву, Ірпінь, Дніпро, Миколаїв, Харків, Маріуполь, Мелітополь. До цих міст запросять по 20 команд-учасниць з регіонів України для презентації проектів культурного та соціального напрямків.
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Формат регіонального півфіналу передбачає наступні блоки:
– конкурс проектів – презентація проектів півфіналістів перед конкурсним журі для визначення однієї команди переможців регіону, що братимуть участь у фіналі проекту у м. Києві;
– панельні дискусії та круглі столи – запрошена група експертів для обговорення актуальних питань в освіті. В кожному регіоні передбачено обговорення одного актуального питання; – виставкова зона (ярмарок проектів/стартапів)
– презентація проектів команд-учасниць “Відкривай Україну” та презентація інших молодіжних 2 проектів та ініціатив освітніх інституцій міста перед широким загалом гостей та місцевим бізнесом.

Реалізується освітній проект “Відкривай Україну” з 2015 року, який сприяє розвитку нової генерації соціальноактивної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді. До проекту вже долучились 130 000 школярів із понад 200 українських міст. Новий цикл проекту 2018/2019 навчального року характеризується ще більшою масштабністю – створено регіональні центри по всіх регіонах України, а на участь у проекті зареєстровані школярі з понад 3000 шкіл із різних куточків України.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...