На Львівщині проводиться місячник “Зброя та вибухівка”

Головне управління Національної поліції у Львівській області повідомляє, що – особи, котрі до 6 жовтня добровільно звернуться до працівників поліції та видадуть зброю чи боєприпаси, які вони зберігають без відповідних дозволів, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.
Від 6 вересня до 6 жовтня на Львівщині проводиться операція «Зброя та вибухівка», під час якої правоохоронці виявляють та вилучають зброю, набої, боєприпаси та вибухові речовини, що перебувають у нелегальному обігу. Проводяться відпрацювання та спеціальні рейди.
Статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, а також за виготовлення чи ремонт кинджалів, фінських ножів. Максимальне покарання, яке загрожує правопорушникам – від трьох до семи років позбавлення волі.
Особи, котрі під час проведення місячника добровільно звернуться до працівників поліції та видадуть зброю чи боєприпаси, які вони зберігають без необхідних дозволів, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Здана зброя буде скерована на експертизу і, після цього, якщо мова йде про мисливську зброю, людина зможе легалізувати її, тобто отримати відповідні дозволи і користуватись на законних підставах.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ