На Львівщині розпочалася посівна кампанія 2023 року

Львівщина розпочала посів ярих сільськогосподарських культур урожаю цього року.

Прогнозована площа посіву с/г культур під урожай 2023 року становитиме 745,8 тис. га. Це на 0,7 тис. га більше в порівнянні до площ 2022 року, в тому числі сільськогосподарські підприємства прогнозують посіяти 424,9 тис. га (57% площ посіву), господарства населення 320,9 тис. га (43 %).

Збільшення посівної площі планується за рахунок збільшення посіву ярих зернових і технічних культур у сільськогосподарських підприємствах, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Весняна посівна кампанія буде інтенсивною, оскільки в умовах 2022 року аграрії області не змогли забезпечити посів озимого клину у запланованих обсягах. В ході весняної кампанії треба забезпечити посів недосіяних площ озимих і посів ярих культур. Попри все прогнозуємо збільшення площ посіву вцілому та виробництво валової продукції рослинництва не нижче обсягів минулого року», – розповідає Людмила Гончаренко, заступник директора департаменту АПР.

Загалом весняно-польові роботи в області аграрії розпочали ще у лютому з підживлення озимих культур, яких за всіма категоріями господарств під урожай 2023 року посіяно на площі 222,6 тис. га та підготовки грунту до посіву ярих культур. На цьому тижні розпочали посів ярої пшениці та ярого ріпаку у Червоноградському, Стрийському та Львівському районах області.

Станом на 24 березня посіяли 700 га ярої пшениці та 690 га ярого ріпаку.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ