На Львівщині розпочали реалізацію екологічного проєкту «Планета в долонях»

Упродовж кількох останніх днів громадська організація «Життєва палітра» розпочала реалізацію екологічного проєкту «Планета в долонях», що має на меті формувати у дітей і дорослих екологічну культуру через мистецький напрямок роботи, екологічні акції та громадсько-просвітницьку діяльність.

Проєкт розпочався у Лопатинській територіальній громаді. Учасниками стали 80 учнів початкової школи ОЗ «Лопатинська загальноосвітня школа I-III ступенів навчання» та ЗЗСО I-III ступенів навчання с. Березівка.

Маленькі учасники спільно із представниками громадської організації, вчителями та працівниками народного дому створили ілюстровану книгу «Планета в долонях», змагалися у квестах та брали участь в екологічній акції «Жити по-новому».

«Основу програми проєкту складають пізнавальні заходи про екологію, екологічні акції та екскурсії, мистецькі напрацювання, що вкотре підкреслюють нерозривний зв’язок природи та людини. «Екологічний проєкт «Планета в долонях» спрямований на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища. Цьогоріч ми плануємо залучити до проєкту понад 500 учасників» – зазначає керівник ГО «Життєва палітра» Світлана Видра.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, проєкт став одним із переможців у конкурсі проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки. Важливою умовою є реалізація проєкту у 4 районах Львівщини.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ